آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد در پیروزی

آموزش آرایشگری مردانه در خیابان پیروزی

آموزشگاه آرایشگری امید خرمی فرد در پیروزی دوره حرفه ای آرایشگری مردانه را آموزش میدهد و در کنار شما هنرجویان خواهد بود. در آکادمی آرایشگری امید خرمی فرد دوره های تخصصی میکاپ و گریم داماد، رنگساژ و لیفت ابرو و چند دوره دیگر برای آرایشگرانی که قصد دارند حرفه ای شوند و تجربه بیشتر کسب کنند ارائه میشود.

اهداف وب سایت آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد

 1. آموزش آنلاین دوره های تخصصی آرایشگری
 2. ارتباط بیشتر با هنرجویان از طریق وب سایت
 3. کسب تجربه و تکنیک های آرایشگری روز دنیا
 4. ارائه پشتیبانی و پاسخ به سوالات و دغدغه هنرجویان

فرصت شغلی و شرایط کار آرایشگری در منطقه پیروزی تهران

هنرجویان می توانند در آرایشگاه های مختلف به صورت درصدی و یا توافقی کار کنند. در صورت داشتن بودجه لازم و مناسب میتوانند به تاسیس یک آریشگاه اقدام کنند. همچنین میتوانند با چند آرایشگر دیگر به صورت اشتراکی یک آرایشگاه تاسیس کنند و به فعالیت مشغول شوند. یکی از دیگر روش های کسب درآمد، آموزش دادن است به این صورت که با گذراندن دوره های تخصصی آرایشگری و مربیگری و اخذ مدارک و مجوزهای لازمه یک آموزشگاه آرایشگری راه انداری کنند و به هنرجویان آموزش دهند و کسب درآمد کنند. 

هزینه راه اندازی

هزینه های راه اندازی یک آرایشگاه یا آموزشگاه آرایشگری میتواند زیاد باشد اما آرایشگران درصورتیکه خدمات خوبی ارائه دهند و به خوبی مشتری مداری کنند میتوانند به خوبی مشتری جذب کنند، تا هزینه های راه اندازی را جبران کنند.

برای تاسیس آرایشگاه چقدر باید سرمایه داشته باشیم؟

برای تاسیس یک آرایشگاه مردانه باید یک مکان مناسب که مساحت آن حداقل 12 متر مربع باشد، تهیه کرد. باتوجه به تغییر تعرفه اجاره بها بهتر است که چندین مکان رو به خوبی بررسی کرد و مناسبترین محل را انتخاب کنید.

سپس باید تجهیزات مورد نیاز مثل صندلی برقی سلمانی، لوازم آرایشگری، آیینه قدی و… تهیه کنید. یکی از ویژگی هایی که باعث جذب مشتری میشود دکوراسیون است. اگر بتوانید دکور و طراحی داخلی خوبی اجرا کنید مشتری های زیادی جذب آرایشگاه شما میشوند. در کنار دکوراسیون برخورد خوب و ارائه سرویس عالی تاثیر گذار است. یکی دیگر از مواردی وجودش در سالن بسیار اهمیت دارد، سیستم گرمایش و سرمایش است و گردش هوا در محیط که باید بخوبی انجام شود.

 وظایف آرایشگر

یک آرایشگر تازه کار برای جذب مشتری بهتر است این موارد را رعایت کنند:

 • خوشامدگویی و برخورد خوب با مشتریان
 • شستن موهای مشتریان در صورت داشتن امکانات و درخواست مشتری
 • اصلاح ساده مو
 • تمیز و مرتب بودن لوازم آرایشگری و مانند قیچی، شانه، حوله ها و …
 • تمیز و مرتب کردن سالن به خصوص کف سالن
 • نوبت دادن به مشتریان به صورت منظم

آرایشگران حرفه ای قبل از اصلاح مو بهتر است که نظر مشتری را برای نوع مدل مو مدنظرشان جویا شوند و مشاوره های لازم را در این خصوص ارائه کنند. وظایف یک آرایشگر حرفه ای و مجرب شامل:

 1. اصلاح مو و مدل دار کردن مو
 2. رنگ کردن، فرکردن یا صاف کردن مو
 3. ارائه مشاوره در خصوص مشکلات پوست و مو
 4. اصلاح ابرو و صورت مردان
 5. انجام آرایش های صورت، پاکسازی پوست
 6. رعایت کامل نکات بهداشتی در سالن آرایشگاه
 7. تهیه مواد و وسایل لازم برای آرایشگاه
 8. داشتن مهارت، تجربه و دانش مورد نیاز آرایشگری
 9. مهارت های عملی خوب
 10. خلاقیت و داشتن ذوق هنر آرایشگری
 11. داشتن مهارت ارتباطی موثر در جذب مشتری که مشتری وفادار به آرایشگاه شود.
 12. به روز بودن دانش و اطلاعات
 13. آراستگی ظاهری

آموزشگاه در خیابان پیروزی

آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد با چندین سال سابقه آموزش از بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در پیروزی میباشد. آین آکادمی همواره سعی میکند که بهترین روش های آموزشی را به کار بگیرد و هنرجویان را با جدیدترین متدهای آموزشی آشنا کند و آموزش دهد. کسب مهارت و تجربه افتخار آکادمی امید خرمی فرد است. شما آرایشگران و هنرجویان میتوانید با شرکت در دوره های آموزش آرایشگری مردانه دانش و تجربه خود را ارتقا دهید و به یک آرایشگر حرفه ای مجرب تبدیل شوید.