دوره مجازی میکاپ داماد

بدون امتیاز 0 رای
970,000 تومان
 • مفهوم و تاریخچه گریم
 • شناخت ابزار و متریال
 • شناخت زوایا و چهره شناسی
 • آشنایی با فن ها
 • کانتورینگ
 • کرکسیون
 • نحوه فیکس کردن طولانی مدت گریم داماد
970,000 تومان

دوره آموزش رنگ و مش مو

بدون امتیاز 0 رای
1,170,000 تومان

مشاهده دوره خریداری شده مشاهده دوره خریداری شده مشاهده دوره خریداری شده مشاهده دوره خریداری شده دوره آموزش رنگ و…

1,170,000 تومان

دوره آموزش کراتینه موی مردانه

بدون امتیاز 0 رای
570,000 تومان

مشاهده دوره خریداری شده مشاهده دوره خریداری شده

570,000 تومان

دوره مجازی فر

بدون امتیاز 0 رای
490,000 تومان

فر کردن موها از نظر ماندگاری به دو دسته کلی تقسیم میشود:
۱ .فر کوتاه مدت(موقت)
۲ .فر بلند مدت (دائم)

490,000 تومان

دوره مجازی لیفت ابرو

بدون امتیاز 0 رای
390,000 تومان

مشاهده دوره خریداری شده مشاهده دوره خریداری شده

390,000 تومان

کاشت موی موقت داماد

بدون امتیاز 0 رای
970,000 تومان

مشاهده دوره خریداری شده مشاهده دوره خریداری شده

970,000 تومان

دوره های حرفه ای آموزش آرایشگری مردانه، مانند دوره خصوصی میکاپ و پاکسازی، دوره فر کردن مو، هیرکات، دوره خصوصی کار با مواد (رنگ و کراتینه)، دوره رنگ، دوره آموزشی لیفت ابرو، دوره میکاپ داماد و چند دوره دیگر را به بهترین شکل ممکن برای کارآموزان این رشته در آموزشگاه آموزش آرایشگری مردانه امیدخرمی فرد آموزش داده میشود.

این آکادمی برای علاقه مندان این رشته مسیر پیشرفت و موفقیت را هموار نموده و کار آموزان را در این مسیر آموزشی همراهی می کند.

چگونه یک آرایشگر مردانه ماهر و حرفه ای شویم؟

برای تبدیل شدن به یک آرایشگر مردانه حرفه ای به قول معروف باید خاک آن کار را بخورید. شاگردی کردن درکنار دست یک آرایشگر مجرب، اصلاح موی مردان به صورت رایگان برای کسب تجربه، شرکت در دوره های خصوصی و آموزشگاه های دولتی مثل هنرستان ها که حدود 3 یا 4 سال زمان نیاز دارد.

هر کدام از دوره ها به تنهایی در حد گذراندن یک دوره دانشگاهی زمان و هزینه دارد که آرایشگران حرفه ای این دوره ها را گذرانده اند. آموزشگاه آموزش آرایشگری مردانه امید خرمی فرد شما هنر جویان را در جهت تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه ای هدایت میکند. در این آموزشگاه دوره های مورد نیاز برای رسیدن به این هدف مهم را آموزش میدهد.

آرایشگر حرفه ای کیست؟

آرایشگر مرد حرفه ای یک آرایشگر یا آرایشگر آموزش دیده و با تجربه است که صلاحیت ها و مهارت های لازم را برای ارائه طیف وسیعی از خدمات مو برای مردان به دست آورده است. آنها در مورد انواع مو، مدل ها و تکنیک های مختلف آگاهی دارند و از تخصص خود برای ایجاد ظاهری منحصر به فرد و شخصی برای مشتریان خود استفاده می کنند.

آرایشگرهای مرد حرفه‌ای ممکن است در محیط‌های مختلفی مانند سالن‌ها، آرایشگاه‌ها یا مشاغل آزاد کار کنند و ممکن است در خدمات خاص مو مانند کوتاهی، رنگ‌آمیزی یا مدل‌دهی تخصص داشته باشند. آنها متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا و اطمینان از رضایت مشتریان خود از نتایج آنها هستند.

حداقل مدرک تحصيلی

برای شرکت در دوره های آموزش آرایشگری مردانه پیشنهاد میشود که در حد کلاس سوم راهنمایی یا بیشتر تحصیلات داشته باشید. البته اگر سطح تحصیلات شما کمتر از این حد باشد، ولی از علاقمند و سخت کوش باشید  شرکت در دوره آرایشگری مردانه چندان دور از ذهن نیست.

مدارک فنی و حرفه ای آرایشگری مردانه چقدر معتبر است؟

هنرجویانی که پس از گذراندن دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه‎ای، موفق به دریافت گواهینامه آرایشگری و پیرایش مردانه شوند می‌توانند در تمامی کشورهایی که عضو سازمان جهانی کار (ILO) هستند (که حدود186 کشور است)، با این مدرک مشغول به کار شوند، زیرا مدرک آموزش آرایشگری مردانه فنی و حرفه ای یک گواهی بین المللی است بنابراین در همه این کشورها اعتبار دارد.

وضعیت بازارکار شغل آرایشگری در جهان

یکی دیگر از نکاتی که ممکن است برای اکثر متقاضیان حضور در دوره های آموزش آرایشگری مردانه در مورد میزان درآمد این شغل دنبال کسب اطلاعات هستند. به طور کلی میزان درآمد آرایشگری مردانه به خود فرد بستگی دارد که چقدر کار میکند. با این وجود میزان درآمد در بعضی از کشورهای جهان عبارت است از:

در ایالات متحده آمریکا متوسط درآمد این شغل در سال 2021 حدود 30 هزار دلار بوده است.

در استرالیا متوسط درآمد سالانه این شغل در سال 2023 بین 50 هزار تا 60 هزار دلار (بدون در نظر گرفتن کسری مالیات) می باشد.

در انگلستان متوسط درآمد سالانه این شغل برای افراد در حدود 26 هزار پوند است.

فرصتهای شغلی دارندگان مدرک پیرایش مردانه

با دریافت مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری مردانه و مراجعه به اتحادیه مربوطه جواز کسب را دریافت و میتوانید سالن آرایشگری تاسیس کنید. همچنین میتوانید در کارخانجات، ادارات، شرکتها و مراکز نظامی، انتظامی به عنوان آرایشگر مردانه مشغول به کار شوید.

در صورت تمایل شرایط کار در آرایشگاههای مختلف وجود دارد. همچنین در صورت عدم وجود منابع و سرمایه کافی با چند آرایشگر دیگر به صورت مشترک یک توانید آرایشگاه تاسیس و راه انداری کنید. اجاره صندلی در سالن های آرایشگاهی یکی دیگر از فرصت های شغلی این رشته است. برخی از آرایشگران جواز تاسیس فروشگاه لوازم آرایشگری را کسب میکنند.

نکات نهایی در مورد دوره آموزش آرایشگری مردانه

برای آموزش آرایشگری مردانه پیش نیازی خاصی ندارد و تنها انگیزه و پشت کار برای شروع و ثبت نام در این دوره های آموزشی کافی است. درصورتیکه برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در خصوص ثبت نام  نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را در گفت و گوی آنلاین بپرسید تا به سوالات پاسخ دهیم.

دوره ترمیم مو

ترميم کننده مو هنرجویی که پس از گذراندن دوره آموزشی ترمیم مو نسبت به ساختمان پوست و مو، شناخت ابزار انجام بافت مو، آماده کردن موهای بافته شده و نصب روی مدل، تشخيص انواع رنگ روي سر، فر کردن موهای ترميمی، شناخت انواع چسب های ترميم مو و پيشگيری از حوادث تسلط پیدا کند را ترمیم کننده مو میگویند. هنرجویانی که علاقمند به این دوره هستند باید دوره آرایشگری مردانه درجه دو را گذرانده باشد.

نکات ايمنی و بهداشت در ارتباط با محيط کار ترميم مو

با گذراندن آموزش آرایشگری مردانه نکات بهداشتی و شیوه های کاری برای حرفه ای  شدن را آموزش میدهیم. این موارد شامل:

 • آشنایی با اصول ضد عفونی کردن ابزار کار
 • آشنایی با قواعد ضد عفونی کردن محيط کار
 • یادگیری بهداشت فردی و نظافت عمومي محل کار
 • آشنایی با حوادث شغلی و اصول پيشگيری از بروز آن
 • یادگیری کار با مواد شيميايی در حين کار و آگاهی لازم از خطرات ناشی از آن
 • آموزش مشاوره با مشتری پیش از شروع کار ترميم مو
 • آشنایی با شیوه نگهدای و شستشوی شبکه موئی
 • آشنایی با مدل با انواع شیوه های نصب شبکه موئی بر روی بيس بدون مو
 •  آموزش شیوه تشکيل پرونده برای مدل
 • آشنایی با انواع مدل های شبکه موئی

گریم داماد

هنرجویی که به ساختمان پوست، استفاده از علم نور در هماهنگ سازی چهره، آماده کردن محيط و ابزار و مواد مورد نياز، آماده سازی پوست صورت و گردن، هماهنگ کردن اجزای چهره با استفاده از تکنيک سايه و روشن، پاک کردن مواد از روی چهره و پيشگيری از حوادث و خطرات احتمالی تسلط داشته باشد، گریمور یا متعادل ساز چهره مردانه است. بنابراین متقاضیان با شرکت در دوره های آموزش متعادل سازی چهره این تکنیک ها را به خوبی آموزش میبینند.

آموزش کراتینه مو

در دوره آموزش صاف کردن مو، یک رویه کامل صافی و احیای مو به منظور صاف کردن مو و افزایش زیبایی و سلامت مو آموزش داده می شود.

در این دوره موضوعات صافی و احیای مو مثل آموزش آسیب شناسی صفر تا صد مو، استفاده از ابزار حرارتی اتو و سشوار، معرفی انواع برندها، ریباندیگ، کراتین احیا، بوتاکس، پروتئین تراپی، گلوبال، بلوآت تراپی، لونیک باند تراپی، فیلر و ویتامینه، آموزش کار با دستگاه های تراپی مو، ازون تراپی، کلامازون و فوتون استیم، کرابوتاکس، نانوکراتین، آموزش کامل مراقبت های خانگی، معرفی انواع برندهای شامپو، ماسک مو، سرم دوفاز و روغن ها توضیح داده میشود.

دوره خصوصی هیرکات

دوره خصوصی هیرکات یا پیرایشگری مو مردانه یکی از مهمترین دوره های آرایشگری مردانه است دوره هیرکات شامل شناخت کامل آناتومی سر و صورت، شناخت زوایا، آموزش حداقل ۸ مدل از پرکاربردترین مدل های روز، انواع لیر، انواع باب، پیکسی، کرنلی، مدلهای مردانه، شناخت انواع تکسچرهاو پیتاژ کردن مو میباشد. هنرجویان در این دوره روش های انتخاب مدل کوتاهی موی مناسب با توجه به فرم صورت مشتری را یاد می گیرد.

دوره پاکسازی پوست

پاکسازی پوست یکی از موضوعات محبوب دوره آموزش آرایشگری مردانه است. این دوره پرطرفدار و محبوب اکثر آموزشگاه های آموزش آرایشگری مردانه است. میکرودرم و هیدرودرمی از سرفصل های دوره پاکسازی پوست آقایان است.