درباره ما بیشتر بدانید!

آکادمی امید خرمی فرد نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم آموزشی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا  فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا آکادمی  امید خرمی فرد تا کنون افراد زیادی را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

پلی میان آموزش و بازار کار

امید خرمی فرد، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما درآکادمی امید خرمی فرد تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی آکادمی امید، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان آکادمی امید با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید آکادمی امید بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی آکادمی  امید خرمی ,آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

اخذ گواهینامه های فنی حرفه ای در استاندارد های:

  • پیرایشگر مردانه
  • پیرایشگر مردانه درجه 1
  • متعادل ساز چهره
  • چهره پردازی
  • ترمیم مو
  • مدیر آموزشگاه فنی حرفه ای

فارغ التحصیل رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار در دانشگاه آزاد اسلامی.

شروع به تدریس در آموزشگاه فنی حرفه ای تاسال 1394

دوره دیده هیرکات مدرن در کشور روسیه سپتامبر 2019

مدرس و پژوهشگر رنگ مو

رییس کمیسیون آموزش اتحادیه آرایشگران مردانه تهران

برگزاری بیش از 30 ورکشاپ آموزشی  که میانگین شرکت کننده در هر ورکشاپ 25 نفر بوده  و در استان های تهران، کرمان، مازندران، کردستان، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، شهر وان (ترکیه) و …

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی امید خرمی فرد